Apie mus

Popieriaus pasaulis – nuo 1999 metų sėkmingai veikianti, pirmoji Lietuvoje specializuota popieriaus parduotuvė. Kiekvienas mūsų klientas ar tai mokyklos darbuotojas, studentas, architektas, menininkas, dekoratorius, ar reklaminė įmonė žino, kad mūsų prekių asortimentas yra vienas plačiausių, didžiausių ir geriausių Lietuvoje. Didžiausioje Vilniaus popieriaus parduotuvėje rasite įvairių formatų, faktūrų bei spalvų dekoratyvinį popierių. Buvome, esame ir būsime išskirtiniai, o mūsų unikalumas slypi tame, kad tik mūsų parduotuvėjė kiekvienas ras sau tinkamą, skirtingų gamintojų popierių ar kartoną, o jį įsigyti galės tik po kelis lapus, neperkant viso įpakavimo.

Parduotuvėje galima įsigyti ir kanceliarinių prekių, OLFA produktų, vaikiškos kanceliarijos Y-plus ir mūsų atstovaujamo prekės ženklo UNI Mitsubishi rašiklius ir markerius.

Nuo 2023 metų ,,Popieriaus pasaulis” turi naują vardą – Papir, o mūsų gausų popieriaus asortimentą ir kitas prekes nuo šiol galite rasti naujoje internetinėje parduotuvėjė.

Įsigytas prekes galėsite atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje adresu Savanorių pr. 12 Vilniuje arba galėsime jas išsiųsti.